Practicum Hysterese – de opdracht –

1ste jaars practicum elektrodynamica

A.P. Colijn, M. Vreeswijk (UvA)

1 Voorbereiding

Eventueel kun je je geheugen aangaande wisselspanningen en impedanties opfrissen door het lezen van NP1 (Cluster 5, signaalbewerking).

Lees de achtergrond informatie m.b.t. ’practicum hysterese’, te vinden in de appendix van de syllabus ’Elektrodynamica’, thuis door. (Opdrachten en verwijzingen in deze appendix moet je negeren; het gaat alleen om de informatie.)

De metingen en opdrachten stof die we tijdens het practicum hysterese gaan verrichten staan in deze folder beschreven. Denk bij de metingen aan je veiligheid: gebruik altijd een scheidingstrafo tussen een variac en de netspanning!