2007-v1

W E R K B O E K

Auke-Pieter Colijn and Marcel Vreeswijk University of Amsterdam

Inhoud

In deze syllabus vind je achtereenvolgens voor de onderdelen Elektrostatica, Magnetostatica en Elektrodynamica:

• Opgaven, die je tijdens de colleges maken/bespreken.

• Beschrijving van de Practica en bijbehorende opdrachten.

• De slides van de colleges. Amsterdam, March 2006